E M K A N E T

Kendini işine adamış yaratıcı ekibimiz, yaptığımız işe yönelik yetenek, deneyim ve tutkuyla dolup taşıyor.

Hakkımızda

Kurulduğu günden bugüne müşterilerinin ihtiyaçlarına en uygun bir şekilde hizmet verebilmek adına en geniş ürün ve hizmet yelpazesini oluşturan EMKANET, kurumsal Konaklama çözümleri noktasında öncü markalardan birisi olmayı başarmıştır.

Hizmet sunma anlayışında üstün teknoloji, memnuniyet, yüksek hizmet kalitesi gibi kriterleri benimseyen EMKANET, bunun yanı sıra cazip fiyat ve koşulları ile üstün hizmete erişimi kolaylaştırmaktadır.

“Kurumsal konaklama Çağrı merkezi’’sloganı ile hizmet vermeye başlayan EMKANET için öncelik memnuniyet,mutlu müşterilerdir. İş dünyasının değişen ihtiyaçlarına yönelik hızlı bir şekilde değişim göstererek cevap verebilen markamız, bu sayede öncü olma yolunda ilerlemiştir.

İş dünyasının iş ihtiyaçları için değil, alanında gayrimenkul,çağrı hizmetleri,turizm konaklama hizmetleri,yönetim danışmanlığı ve bilgi teknolojileri yazılım alanında da hizmetleri bünyesinde barındırmıştır. Böylece farklı etkinlikler ve ihtiyaçlara da cevap vermektedir. Müşterilerine sadece hizmet sunma değil, hizmetlerin yanı sıra değer yaratma esasını benimseyen lider firmamız, dinamik ekibi ile her zaman çözümcü bir anlayış sunmaktadır.

EMKANET çatısı altında sunduğumuz hizmetlerimizde önceliklerimizden birisi de müşterilerimizin hayatını kolaylaştırmaktır. Konaklama operasyonların ilk aşamasından hizmet alma ve sonlanma kısmına kadar olan süreç içerisinde her adımı detaylı bir şekilde planlayarak sorunsuz bir hizmet anlayışını benimsemiştir. Fiyat politikasındaki seçici prensiplerimizle en uygun fiyatları, en uygun ödeme planları ile sunarak, kurumsal konaklamalarda ilk tercih olmayı hedefliyoruz.


MİSYONUMUZ

Hizmetlerimizi en iyi şekilde planlayarak, güvencemiz ile sorunsuz bir hizmet almanızı amaçlıyoruz..


VİZYONUMUZ

EMKANET olarak vizyonumuz; yenilikçi, son teknolojileri kullanan, çözüm odaklı, ekonomik ve kaliteli hizmetler sunarak çözüm ortaklarımızın memnuniyetini sağlamaktır. Kurumsal konaklama hizmetler alanında öncü olan markamızın, her zaman hak ettiği bu yerde olmasını sağlamak adına çalışmalarımızı aralıksız sürdürüyoruz. Her zaman örnek olmak için ilerlemekten ve gelişmekten ödün vermiyoruz. Sadece müşterileri için değil, çalışanları ve iş ortakları için çalışmayı keyifli hale getiren ve alanının en iyisi olma gayesi ile çalışmalarını sürdüren EMKANET sadece Türkiye’de değil dünya genelinde başarılı adımlar atma yönünde çalışmalarına devam ediyor.